Svatební šaty - Sun Koupit online

Svatební šaty Svatební šaty - Sun
Svatební šaty Svatební šaty - Sun
Svatební šaty Svatební šaty - Sun
Cena: 37740 Kč

Barva: Slonová kost / light nude
Materiál: Krajka / satén
Dvojdílné sexy svatební šaty s roláčkem ke krku. Základem jsou úzké průhledné šaty s bodyčkem, bez výstřihu a s odhalenými rameny. Jsou vytvořené z transparentní flitrové krajky světle tělové až zlatavé barvy. Záda jsou holá se zajímavě řešenými ramínky. Zapínání na zip, kratší vlečka. Horní část šatů tvoří otevřený plášť A-střihu s nabíranými dlouhými rukávy, vlečkou a širokým páskem.

Objednat

Barva:

Vyberte velikost:
Konfekční velikost (prsa/bas/boky v cm)Dodací lhůta.

Obvyklá dodací lhůta činí 6-12 týdnů a počítá se od okamžiku uhrazení zálohy. O tom, že jsou vaše šaty připraveny k vyzvednutí, vás budeme neprodleně informovat telefonicky a e-mailem.


Jakým způsobem probíhá platba a převzetí?

Po objednání šatů vás budeme obratem kontaktovat a zaplatíte převodem zálohu ve výši 50% ceny. Doplatek uhradíte v okamžiku, kdy si u nás připravené šaty osobně vyzvednete. V případě, že se nemůžete dostavit osobně, dohodneme se na zaslání šatů na dobírku. Zaslání na dobírku je zpoplatněno částkou 129 Kč, osobní převzetí je zdarma.

Kde nás najdete.

Svatební šaty

nabízíme k půjčení i prodeji. Využijte 20% slevy na půjčení svatebních šatů. Všem nevěstám doporučujeme rezervaci termínu zkoušení před samotnou návštěvou. Těšíme se na vás ve svatebním salonu Svatba snů na Praze 2.

Kde nás najdete

Široký výběr svatebních šatů

U nás si rozhodně vyberete. Více než 300 svatebních šatů velikostí 32 - 56. Nejnovější kolekce, perfektní stav a úprava na míru v ceně.

Přejít na půjčovnu svatebních šatů

Prodej a výprodej

Pokud si chcete svatební šaty koupit, najdete u nás širokou nabídku modelů za ceny od 5.900 Kč.

Zobrazit prodej Zobrazit výprodej