Provozní podmínky aneb spokojená nevěstaZkoušení svatebních šatů a rezervace termínu


Rádi Vás přivítáme v našem svatebním salonu a věnujeme Vám maximální péči při výběru a zkoušení svatebních i společenských šatů.
Termín návštěvy doporučujeme vždy předem rezervovat. V hlavní svatební sezóně, od června do září, zkoušíme svatební šaty s novými nevěstami výhradně po předchozím objednání.

Při rezervaci pevného termínu získáte jistotu, že budeme mít čas se Vám plně věnovat po celou dobu zkoušení a také, že budeme mít Vámi vybrané svatební šaty právě připraveny. Objednané termíny mají vždy přednost.

Jako doprovod si prosím vezměte maximálně tři osoby.


Rezervaci můžete provést:Půjčovné


Půjčovné je jednotné na celou dobu výpůjčky a platí se v hotovosti. Svatební šaty půjčujeme dle potřeby zákaznice na 3-5 dnů. Každý další den navíc lze doplatit za 500 Kč. V blízkosti našeho svatebního salonu je několik bankomatů.


Aktuální akce a slevyPříklad zapůjčení svatebních šatů se slevou 20%


Celkem ušetříte 2 780 Kč.


Poplatek za zkoušení svatebních šatů


Abychom udrželi vysoký standard našich služeb a kvalitu šatů, vybíráme poplatek za zkoušení svatebních šatů ve výši 300 Kč.

Pokud si u nás šaty vyberete, odečítáme po předložení dokladu poplatek z ceny šatů.

Poplatek je splatný předem, a to do 24h po potvrzené rezervaci zkoušky (telefonicky nebo emailem).

Platbu prosím zašlete převodem na účet 2593713143/0800. Zpráva pro příjemce: příjmení, datum a čas zkoušky.

V případě rezervace zkoušení přes webový formulář vyčkejte, prosím, na potvrzení termínu, poté budete vyzváni k úhradě.

Objednané termíny bez předem uhrazeného poplatku budou zrušeny a nabídnuty dalším nevěstám.

Pokud Vám objednaný termín nevyhovuje, rádi Vám jej přesuneme na jiný. Za neomluvené nebo zrušené termíny se zaplacený poplatek nevrací.

Po uzavření nájemní smlouvy máte nárok na jedno další zkoušení na přání zdarma. Každá další zkouška je zpoplatněna částkou 300 Kč. Finální krejčovská zkouška, případně vyzkoušení šatů po úpravách, vyžádané z naší strany, je bezplatné.


Výměna svatebních šatů

Půjčený model svatebních šatů je možné vyměnit za jakýkoliv jiný, pokud bude na požadovaný termín k dispozici. Při výměně za dražší šaty bude půjčovné navýšeno dle ceny dražšího modelu. Šaty lze jednou bezplatně vyměnit do 2 měsíců před Vašim termínem svatby. Pozdější výměna je možná za poplatek 1000 Kč. Druhá a další výměna šatů je také zpoplatněna částkou 1000 Kč. V případě těhotenství je výměna šatů zdarma kdykoliv.


Co od nás dostanete k půjčeným svatebním šatům navíc?Poslední zkouška, vyzvednutí a vrácení půjčených svatebních šatů


Na finální zkoušku doporučujeme objednat se nejpozději 14 dní před Vaší svatbou na telefonním čísle: (+420) 222 93 83 63. Pokud je to možné, svatební šaty na míru upravujeme. Nezapomeňte si proto přinést na poslední zkoušku také svatební boty, případně spodní prádlo.

Vyzvednutí šatů probíhá v dohodnutý den od 13:00 do konce pracovní doby, není-li dohodnuto jinak. Svoje svatební šaty obdržíte připravené na ramínku, v přepravním obalu a může je vyzvednout kdokoliv, kdo bude mít s sebou Vaši nájemní smlouvu.

Není-li dohodnuto jinak, vrací se vypůjčené šaty první pracovní den po svatbě (většinou v pondělí), a to do 15:00. Pozdější vrácení bez předchozí dohody může být zpoplatněno, protože zákaznice tímto jednáním znemožňuje další pronájem šatů. Znečištění šatů ve větší míře bude zpoplatněno sazbou za extra čištění. Děkujeme za pochopení.


Mimosoudní řešení sporů


V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz.

Máte-li jakýkoliv další dotaz, neváhejte a napište nám na info@svatbasnu.cz

Naše nevěsty ve svatebních šatech

Naše nevěsty


Podívejte se, jak to sluší nevěstám v našich šatech.

Zobrazit naše nevěsty
Jsme členem asociace značkoých svatebních salonů

Jsme členem


Asociace značkových svatebních salonů.


Zobrazit podrobnosti
Jak vybírat svatební šaty

Jak vybírat svatební šaty


Nechte si poradit od odborníků, ve svatebních šatech se vyznáme :)

Zobrazit článek

Svatební šaty

nabízíme k půjčení i prodeji. Využijte 20% slevy na půjčení svatebních šatů. Všem nevěstám doporučujeme rezervaci termínu zkoušení před samotnou návštěvou. Těšíme se na vás ve svatebním salonu Svatba snů na Praze 2.

Kde nás najdete

Široký výběr svatebních šatů

U nás si rozhodně vyberete. Více než 300 svatebních šatů velikostí 32 - 56. Nejnovější kolekce, perfektní stav a úprava na míru v ceně.

Přejít na půjčovnu svatebních šatů

Prodej a výprodej

Pokud si chcete svatební šaty koupit, najdete u nás širokou nabídku modelů za ceny od 5.900 Kč.

Zobrazit prodej Zobrazit výprodej