Provozní podmínky aneb spokojená nevěsta

Zkoušení svatebních šatů a rezervace termínu

Rádi Vás přivítáme v našem svatebním salonu a věnujeme Vám maximální péči při výběru a zkoušení svatebních i společenských šatů. Termín návštěvy doporučujeme vždy předem rezervovat. V hlavní svatební sezóně, v měsících červen – září, zkoušíme svatební šaty s novými nevěstami výhradě po předchozím objednání.

Při rezervaci pevného termínu získáte jistotu, že budeme mít čas se Vám plně věnovat po celou dobu zkoušení a také, že budeme mít Vámi vybrané svatební šaty právě připraveny. Objednané termíny mají vždy přednost.

Jako doprovod si prosím vezměte maximálně dvě osoby.

Rezervaci můžete provést:

 • telefonicky na číslech (+420)222 93 83 63, (+420)733 42 11 77
 • zasláním e-mailu na svatebnisaty@svatbasnu.cz
 • v detailu každých svatebních šatů kliknutím na Rezervovat zkoušení a vyplněním rezervačního formuláře

Poplatky za zkoušení svatebních šatů

Abychom udrželi vysoký standard našich služeb a kvalitu šatů, vybíráme poplatek ve výši 300 Kč za zkoušku. Tato částka Vám nebude účtována, pokud si u náš šaty rezervujete. Poplatek vám odpustíme i dodatečně, pokud si šaty rezervujete do 2 měsíců od jeho uhrazení a to odečtením od ceny půjčovného.

Po uzavření nájemní smlouvy máte nárok na jedno další zkoušení na přání zdarma. Každá další zkouška je zpoplatněna částkou 300 Kč. Finální krejčovská zkouška, případně vyzkoušení šatů po úpravách, vyžádané z naší strany, je bezplatné.

Půjčovné

Půjčovné je jednotné na celou dobu výpůjčky a platí se v hotovosti. Svatební šaty půjčujeme dle potřeby zákaznice na 3-5 dnů. Každý další den navíc lze doplatit za 500 Kč. V blízkosti našeho svatebního salonu je několik bankomatů.

Aktuální akce a slevy:

 • Při uzavření půjčovní smlouvy v první den zkoušení, získáte slevu ve výši 20%. Při uzavření smlouvy do 3 dnů, získáte slevu 10%.
 • Vybraný model svatebních šatů je možné vyměnit za jakýkoliv jiný, pokud bude na požadovaný termín k dispozici. Při této změně se cena půjčovného řídí cenami, které byly platné v době sepsání původní smlouvy.
 • Při půjčení svatebních šatů získáte navíc slevu na zakoupení snubních prstenů. Vybírat můžete z kompletních kolekcí značek Retofy a Benet.

Příklad zapůjčení svatebních šatů:

 • Základní půjčovné: 10 600 Kč.
 • Po slevě 20% při rezervaci v první den zkoušení: 8 480 Kč.

Celkem ušetříte 2 120 Kč.

Výměna svatebních šatů

Vybraný model svatebních šatů je možné vyměnit za jakýkoliv jiný, pokud bude na požadovaný termín k dispozici. Při výměně za dražší šaty bude půjčovné navýšeno dle ceny dražšího modelu. Šaty lze jednou bezplatně vyměnit do 2 měsíců před Vašim termínem svatby. Pozdější výměna je možná za poplatek 1000 Kč. Druhá a další výměna šatů je také zpoplatněna částkou 1000 Kč. V případě těhotenství je výměna šatů zdarma kdykoliv.

Co u nás dostanete ke svatebním šatům navíc?

 • Krajkový podvazek v barvě šatů s modrou mašličkou jako dárek.
 • Spodničku pod šaty.
 • Půjčení čokoládové fontány, bude-li na Vámi požadovaný termín volná. Aby nedošlo k poškození spotřebiče, je třeba si u nás zakoupit speciální belgickou čokoládu Barry Callebaut určenou pro čokoládové fontány.
 • Dvě zkoušky před svatbou zdarma (1x zkouška na přání, 1x krejčovská zkouška).
 • Bude-li to třeba, šaty Vám upravíme.

Poslední zkouška, vyzvednutí a vrácení svatebních šatů

Na finální zkoušku doporučujeme objednat se nejpozději 14 dní před Vaší svatbou na telefonním čísle: (+420) 222 93 83 63. Pokud je to možné, svatební šaty na míru upravujeme. Nezapomeňte si proto přinést na poslední zkoušku také svatební boty, případně spodní prádlo.

Vyzvednutí šatů probíhá v dohodnutý den od 13:00 do konce pracovní doby, není-li dohodnuto jinak. Svoje svatební šaty obdržíte připravené na ramínku, v přepravním obalu a může je vyzvednout kdokoliv, kdo bude mít s sebou Vaši nájemní smlouvu.

Není-li dohodnuto jinak, vrací se vypůjčené šaty první pracovní den po svatbě (většinou v pondělí), a to do 15:00. Pozdější vrácení bez předchozí dohody může být zpoplatněno, protože zákaznice tímto jednáním znemožňuje další pronájem šatů. Znečištění šatů ve větší míře bude zpoplatněno sazbou za extra čištění. Děkujeme za pochopení.

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz.

Máte-li jakýkoliv další dotaz, tak nám prosím napište.

TOPlist