Svatební šaty - Denisa Koupit online

Svatební šaty Svatební šaty - Denisa
Svatební šaty Svatební šaty - Denisa
Svatební šaty Svatební šaty - Denisa
Cena: 27440 Kč

Barva: Slonová kost
Materiál: Krajka / tyl
Romantické svatební šaty s výraznou květinovou krajkou, která volně přechází z živůtku na horní část sukně. Vršek s hlubším výstřihem je maskovaný lístečky z krajky a je zpevněn tělovou síťkou. Mírně spadlá ramínka halí ramena. Záda nevěsty pokrývá tělová síťka s krajkou. Zapínání na zip, širší tylová sukně s objemnou vlečkou. Katalogový vzor je vyroben v barvách slonová kost/tělová (tělová podšívka), skladový model celý v slonové kosti, šaty tak působí světlejší dojmem.

Objednat

Barva:

Vyberte velikost:
Konfekční velikost (prsa/bas/boky v cm)Dodací lhůta.

Obvyklá dodací lhůta činí 6-12 týdnů a počítá se od okamžiku uhrazení zálohy. O tom, že jsou vaše šaty připraveny k vyzvednutí, vás budeme neprodleně informovat telefonicky a e-mailem.


Jakým způsobem probíhá platba a převzetí?

Po objednání šatů vás budeme obratem kontaktovat a zaplatíte převodem zálohu ve výši 50% ceny. Doplatek uhradíte v okamžiku, kdy si u nás připravené šaty osobně vyzvednete. V případě, že se nemůžete dostavit osobně, dohodneme se na zaslání šatů na dobírku. Zaslání na dobírku je zpoplatněno částkou 129 Kč, osobní převzetí je zdarma.

Kde nás najdete.

Svatební šaty

nabízíme k půjčení i prodeji. Využijte 20% slevy na půjčení svatebních šatů. Všem nevěstám doporučujeme rezervaci termínu zkoušení před samotnou návštěvou. Těšíme se na vás ve svatebním salonu Svatba snů na Praze 2.

Kde nás najdete

Široký výběr svatebních šatů

U nás si rozhodně vyberete. Více než 300 svatebních šatů velikostí 32 - 56. Nejnovější kolekce, perfektní stav a úprava na míru v ceně.

Přejít na půjčovnu svatebních šatů

Prodej a výprodej

Pokud si chcete svatební šaty koupit, najdete u nás širokou nabídku modelů za ceny od 9.000 Kč.

Zobrazit prodej Zobrazit výprodej