Svatební šaty - Segura Koupit online

Svatební šaty Svatební šaty - Segura
Svatební šaty Svatební šaty - Segura
Svatební šaty Svatební šaty - Segura
Cena: 31450 Kč

Barva: slonová kost / tělová
Materiál: satén / tyl / krajka
Hladké korzetové svatební šaty s širší sukní a dvěma doplňky. Šaty můžete nosit trojím způsobem. Jako hladké korzetové, korzet doplněný o velkou saténovou mašli přes ramena a v chladnějších dnech oceníte tylové roláčkové bolerko s dlouhými rukávy a výraznou krajkou. Velká hladká saténová sukně má delší vlečku. Zapínání korzetu na šněrovačku, sukně na zip.

Objednat

Barva:

Vyberte velikost:
Konfekční velikost (prsa/bas/boky v cm)Dodací lhůta.

Obvyklá dodací lhůta činí 6-12 týdnů a počítá se od okamžiku uhrazení zálohy. O tom, že jsou vaše šaty připraveny k vyzvednutí, vás budeme neprodleně informovat telefonicky a e-mailem.


Jakým způsobem probíhá platba a převzetí?

Po objednání šatů vás budeme obratem kontaktovat a zaplatíte převodem zálohu ve výši 50% ceny. Doplatek uhradíte v okamžiku, kdy si u nás připravené šaty osobně vyzvednete. V případě, že se nemůžete dostavit osobně, dohodneme se na zaslání šatů na dobírku. Zaslání na dobírku je zpoplatněno částkou 129 Kč, osobní převzetí je zdarma.

Kde nás najdete.

Svatební šaty

nabízíme k půjčení i prodeji. Využijte 20% slevy na půjčení svatebních šatů. Všem nevěstám doporučujeme rezervaci termínu zkoušení před samotnou návštěvou. Těšíme se na vás ve svatebním salonu Svatba snů na Praze 2.

Kde nás najdete

Široký výběr svatebních šatů

U nás si rozhodně vyberete. Více než 300 svatebních šatů velikostí 32 - 56. Nejnovější kolekce, perfektní stav a úprava na míru v ceně.

Přejít na půjčovnu svatebních šatů

Prodej a výprodej

Pokud si chcete svatební šaty koupit, najdete u nás širokou nabídku modelů za ceny od 5.900 Kč.

Zobrazit prodej Zobrazit výprodej